Personal

DSC08527 Webb.jpg

Joanna Gotthold

Affärsområdesansvarig Vägledning

joanna.gotthold@accretus.se 

072-570 01 22

DSC08606 Webb.jpg

Siv Suikki

Affärsområdesansvarig

 Yrkeshögskola

siv.suikki@accretus.se

072-737 03 04

DSC08641 Webb.jpg

Urban Nilsson

Affärsområdesansvarig Arbetsmarknad

urban.nilsson@accretus.se

070-369 04 08

DSC08551 Webb.jpg

Emma Gustavsson

Utbildningsledare och utbildningsadministratör

emma.gustavsson@accretus.se

070-369 04 71

Gunilla Webb.jpg
Elisabeth Webb.jpg
Coming%252520soon%252520people_edited_ed

Mats Dahlberg

Gunilla Björkman

Elisabeth Vidman

Ann-Caroline Henriksson 

Handledare, Stöd och matchning

mats.dahlberg@accretus.se

070-369 04 22

Utbildningsledare och Handledare för Stöd och matchning

gunilla.bjorkman@accretus.se

072-237 00 66

Verksamhetsutvecklare

elisabeth.vidman@accretus.se

072-231 00 11

Karriärvägledare

ann-caroline.henriksson@accretus.se

070-369 00 76

Roine Webb.jpg

Roine Karlsson

Karriärvägledare

Peter Livbom

Instruktör, skoter

Jocke Lindberg

Instruktör, skoter